Red Pepper Run 5K, March 6, 2004

Place   Full Name                Age        Time        Award
1       Tim Unger                44        16:55       First Male Overall
2       Breeda Willis            34        18:12       First Female Overall
3       Karl Hempel              52        18:22       1st, 50-54, males
4       Eric Nazar               23        18:36       1st, 20-24, males
5       Jay Silvanima            44        19:07       1st, 40-44, males
6       Hobson Fulmer            48        19:09       1st male, Franklin County
7       Mike Sims                51        19:21       2nd, 50-54, males
8       Dwayne Maddron           43        19:30       2nd, 40-44, males
9       Rick Hempel              44        20:05       3rd, 40-44, males
10      David Yon                48        20:46       1st, 45-49, males
11      Jerry McDaniel           50        20:52       3rd, 50-54, males
12      Matt Sampson             27        21:09       1st, 25-29, males
13      Jeff Farrah              25        21:24       2nd, 25-29,males
14      Rusty Cooper             32        21:28       1st, 30-34, males
15      Fran McLean              46        21:47       1st, 45-49, females
16      Ace Haddock              34        22:27       2nd, 30-34, males
17      Chris Creamer            14        23:27       1st, 10-14, males
18      John Shelby              49        23:54       2nd, 45-49, males
19      Jamie McEachern          24        24:11       1st, 20-24, females
20      John Stacklyn            53        24:25
21      Steve Helm               42        24:36
22      Jason Roundtree          27        24:38       3rd, 25-29, males
23      Joe Sowinski             55        24:40       1st, 55-59, males
24      Don Hangar               67        24:45       1st, 65-69, males
25      Harry Raysin             48        24:50       3rd, 45-49, males
26      Bill Heck                69        24:52       2nd, 65-69, males
27      John Culbertson          57        24:55       2nd, 55-59, males
28      John Hurt                56        24:55       3rd, 55-59, males
29      Mason Bean               53        25:11
30      Erik Ugland              36        25:12
31      Alan Edwards             63        25:17       1st, 60-65, males
32      John Scott               57        25:22
33      Lisa Unger               36        25:32       1st, 35-39, females
34      Dale Avant               13        26:20       1st, 10-14, males
35      Mary Jean Yon            48        26:26       2nd, 45-49, females
36      John Bone                52        27:00
37      Christine Krassen        30        27:32       1st, 30-34, females
38      Joe Crook                24        27:43       2nd, 20-24, males
39      No Card
40      Richard Addison          50        27:50
41      Judy Schmeling           44        27:55       1st, 40-44, females
42      Emily Butler             33        28:12       2nd, 30-34, females
43      Teresa Cherry            47        28:14       3rd, 45-49, females
44      Shaun Donahoe            60        28:14       2nd, 60-64, males
45      Alan Pierce              48        28:15
46      Kevin Coleman            35        28:20
47      Jennifer Nagele          41        28:27       2nd, 40-44, females
48      Frankie Warren           13        28:37       1st, 10-14, females
49      Don Schmeling            43        28:57
50      No Card
51      Bob Vogel                44        29:03
52      Liv Warren               46        29:16
53      Ray Hanlon               61        29:29       3rd, 60-64, males
54      Arthur Ward              70        29:37       1st, 70-74, males
55      Dot Skofronick           66        29:42       1st, 65-69, females
56      Don Gunter               61        29:58
57      Linda Avant              46        30:01
58      Jacqui Johansson         44        30:08       3rd, 40-44, females
59      Jim Skofronick           72        30:17       2nd, 70-74, males
60      Mary Winkler             28        30:21       1st, 25-29, females
61      Linda Gunther            57        30:22       1st, 55-59, females
62      No Card
63      Juliet Stacklyn          50        30:54       1st, 50-54, females
64      Dick Henske              68        31:08       3rd, 65-69, males
65      Gabriel Hammock          10        31:08       3rd, 10-14, males
66      Jane Webb                62        31:19       1st, 60-64, females
67      Terry Donohue            52        31:35
68      Steve Craig              60        31:40
69      Sue Moore                57        32:01       2nd, 55-59, females
70      Christen Chason          16        32:15       1st female, Franklin County
71      Chris Chason             46        32:16
72      Amanda Roundtree         25        32:38
73      Ralph Edgar              64        32:39
74      Kent Johansson           56        33:35
75      No Card
76      Sue Skinner              53        34:11       2nd, 50-54, females
77      Jay Fischer              60        34:15
78      Mariel Henske            62        34:19       2nd, 60-64, females
79      Marie Coleman            60        35:08       3rd, 60-64, females
80      Janet McKinley           60        35:16
81      Kayla Hammock            15        36:16       1st, 15-19, females
82      Derwin Hammock           45        36:18
83      Molly McKinstry          38        36:33       2nd, 35-39, females
84      Lee Cerk                 65        36:42       2nd, 65-69, females
85      No Card
86      Lauren Avant             15        41:36       2nd, 15-19, females
87      Rosemary Segreti         43        42:29
88      Fellicia Myers           35        43:26       3rd, 35-39,females
89      Alan Grove               34        43:26
90      No Card
91      Melissa Tubbs            23        50:07       2nd, 20-24, females
92      Danielle Smith           22        50:08       3rd, 20-24, females
93      Dorea Sowinski           55        55:09       3rd, 55-59,females